Notice: Undefined index: section_filter in /srv/www.soundset.hr/web/vudu_application/controllers/ContentX.php on line 418 Antun Novaković osvojio zlato i srebro, a Vanesa Tot dva zlata i srebro u Italiji – Slavonski Brod – Vijesti — SOUNDSET - nacionalna radijska grupa

28.04.2017.

MEĐUNARODNA REGATA

Antun Novaković osvojio zlato i srebro, a Vanesa Tot dva zlata i srebro u Italiji

Ponedjeljak, 10. travnja 2017.

Sjajne vijesti dolaze iz Mantove (Italija) gdje su Brođani osvojili najsjajnije medallje.

Ovoga vikenda u talijanskoj Mantovi održana je međunarodna kajakaška i kanuistička regata. Član KKK Olimpik Antun Novaković izborio je dva finala i u zadnjoj utrci osvojio zlato (500m) i srebro (1000m).

U sastavu reprezentacije Hrvatske nastupila je i kanuistica Marsonije Vanesa Tot koja je osvojila 2 zlatne medalje u juniorskoj kategoriji (C-1 200m i C-1 500m) te brončanu medalju (C-1 500m) i četvrto mjesto (C-1 200m) u seniorskoj kategoriji. Sjajan je to rezultat za ove Brođane koje su velike nade i za medalje na najjačim europskim i svjetskim smotrama ove godine.