Notice: Undefined index: section_filter in /srv/www.soundset.hr/web/vudu_application/controllers/ContentX.php on line 418 Hajduk i Lokomotiva remizirali na Poljudu – Sport — SOUNDSET - nacionalna radijska grupa

Cedevita pobijedila Cibonu

Sport Četvrtak, 18. svibnja 2017.

Hajduk i Lokomotiva remizirali na Poljudu

Srijeda, 17. svibnja 2017.

Odigrane su prve dvije utakmice 34. kola Prve HNL i obje su završile podjelom bodova.

Hajduk i Lokomotiva na Poljudu remizirali su 1:1, poveli su gosti preko Jana Doležala (37), dok izjednačujući pogodak zabija Hamza Barry (87). Istim rezultatom završio je i susret u Vinkovcima između Cibalije i Osijeka. Gosti su i u ovom susretu prvi došli u vodstvo, Josip Knežević zabija u 87. minuti, domaćin je iskoristio priliku za poravnanje rezultata u sudačkoj nadoknadi kada je precizan s bijele točke bio Frane Vitaić. U nastavku dana očekuju nas preostala tri susreta. Inter će od 16 sati ugostiti Split, dva sata kasnije Dinamo Istru, dok od 20 sati vodeću Rijeku čeka neugodno gostovanje u Koprivnici kod Slaven Belupa.

"Utakmica u kojoj znamo dobro što nam nosi, što nam može donijeti zato samo put pozitivnog razmišljanja s njihove strane, izaći, odigrati i malo više kad boli, kad peče, kad je teško, kad ponestane zraka. To je jedini put kojim možeš na kraju jednog maratona doći do cilja", rekao je trener Rijeke Matjaž Kek.